• Detail firmy

DROPTOP COMPUTING s.r.o.

Základní popis

Prodej systémů automatické identifikace, snímačů, tiskáren, datových terminálů, brašen a tašek. Nabídka datových sítí včetně servisní podpory.

Adresa

Na Břevnovské pláni 140/20
169 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49358421
DIČ:  CZ49358421
Rok založení:  1993

Výrobky, činnosti

Identifikační systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 235 097 511
Fax: +420 235 097 510
E-mail: info@droptop.cz
WWW: www.droptop.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miloslav Opat - Jednatel

Další firmy v oboru

Martin Molnár

Zabýváme se velkoobchodním prodejem řezaných a hrnkových květin dovážených z Holandska. Zde nakupujeme na burze květiny z celého světa. Květiny po převozu ošetříme a uložíme do chladicích boxů se stálou teplotou, čímž je zajištěna jejich prvotřídní kvalita. Naši prodejnu naleznete ve Velkotržnici Lipence, v hale č. 27, kde si můžete vybrat z široké nabídky květin za bezkonkurenční ceny.

GREVIS a. s.

Výstavba a servis telekomunikačních sítí na klíč. Údržba a servis STA, slaboproudé rozvody. Provádíme zemní a výkopové práce, přípojky kanalizace, vody, plynu a nn. Opravy komunikací.

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.