• Detail firmy

BOMEX -CZ s.r.o.

Základní popis

Povrchová úprava kovových součástí, chemické niklování, tvrdé chromování, cínování, eloxování, zinkování

Adresa

Rokytnice . 410
755 01 Vsetín

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25839845
DIČ:  CZ25839845

Výrobky, činnosti

Povrchová úprava kovů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 803 363
Mobil: +420 731 513 580
Fax: +420 571 803 377
E-mail: bomex@bomex.cz
E-mail: bomex.cz@seznam.cz
WWW: www.bomex.cz

Kontaktní osoba

Bohuslav Marek

Petr Marek - Jednatel

Další firmy v oboru

TOWELIN družstvo

Věnujeme se výrobě lehkých svařovaných konstrukcí, renovacím a opravám součástí navařováním. Svařujeme kovy, hliník, nerez. Disponujeme svařovacím agregátem TIG 350 a předehřívací pecí s regulací do 800°C. Provádíme leštění kovů. Dále se zabýváme prodejem nářadí, nástrojů, kotvící a nýtovací techniky či měřidel pro strojírenství. Součástí poskytovaných služeb je i technické poradenství.

AP nástrojárna, s.r.o.

Naše nástrojárna zajišťuje kusovou i sériovou výrobu forem na lisování vulkanizační pryže pro měřící, regulační, čerpací a dávkovací techniku, určenou především pro automobilový a strojírenský, ale i gumárenský, papírenský, chemický a potravinářský průmysl. Součástí výroby je rovněž konstrukce forem. Provádíme CNC i konvenční frézování kovů, soustružení, broušení na plocho a povrchové úpravy kovů.

Autolakovna Kroměříž

Komplexní karosářské a autolakýrnické práce pro Kroměříž a okolí. Autolakovna Kroměříž provádí lakování a opravy osobních automobilů, veteránů, dodávkových vozů, nákladních vozů, stavebních strojů, motocyklů apod.