• Detail firmy

PROTIPOŽÁRNÍ OCHRANA - Jiřina Jiskrová

Adresa

Husova 215
387 32 Sedlice u Blatné

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60830093
DIČ:  106-5956220600

Výrobky, činnosti

Pracovní obuv

Kontaktní údaje

Telefon: +420 383 493 430
Mobil: +420 602 949 841
E-mail: protipozarni.ochrana@wo.cz
WWW: www.protipozarni.ochrana.web.worldonline.cz
Další firmy v oboru

Miloslav Jahoda

Jsme český výrobce kvalitních oděvů volnočasových a sportovních oděvů zn. MORANGO. Zajišťujeme také prodej pracovních oděvů, ochranných pracovních pomůcek a doplňků. Na zakázku šijeme pracovní oděvy pro různá odvětví. Dodáváme ručníky a osušky v rámci hotelového programu do hotelů a penzionů. Šijeme kvalitní povlečení a prostěradla vysoké gramáže.

IREL - Václav IROVSKÝ ELEKTRO

Jsme rodinná firma, která provádí elektromontážní práce v průmyslových objektech, elektroinstalace rodinných domků, stavby venkovního vedení NN, kabelové sítě NN, rozvody veřejného osvětlení, montáž hromosvodů. Naší činností je také provádění revizí elektrických zařízení, hromosvodů a elektrického nářadí a spotřebičů.

KELCOM - INTERNATIONAL s.r.o. Vodňany

Poskytujeme komplexní služby v oblasti technické ochrany majetku a osob, konkrétně zabezpečení domů, bytů, administrativních budov, výrobních závodů či skladových prostor apod. Specializujeme se na dodávky a montáž elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů. Více informací o nabízených produktech a službách naleznete na našich webových stránkách.