• Detail firmy

JHJ Alu s.r.o.

Základní popis

Výrobou zahradních sušáků se začal zabývat majitel JHJ alu, s.r.o. již v roce 1991. Vstřikování plastických hmot, logistika, skladování.

Adresa

Otvovice 251
273 27 Otvovice

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26199181
DIČ:  CZ26199181
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba hliníkových výrobků

Kontaktní údaje

Telefon: +420 315 783 556
Mobil: +420 603 273 098
Fax: +420 315 783 556
E-mail: jhjalu2@jhjalu.cz
WWW: www.jhjalu.com

Kontaktní osoba

Josef Hrnčíř - Jednatel

Další firmy v oboru

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.

LAFA a.s.

Nabízíme komfortní ubytování v okolí Prahy v hotelu Bouček. Pořádáme svatební hostiny, firemní teambuilding, promoční hostiny, rodinné oslavy apod. K dispozici je Vám hotelová restaurace. Nabízíme pronájem salónků. Plánujete rekreaci na Lipně? Poskytujeme ubytování v apartmánech v Lipně nad Vltavou. Apartmány jsou vhodné i pro rodinné ubytování, a to pro letní i zimní dovolené.

AZ WELDING s.r.o. - Svářečská škola

Naše společnost zajišťuje školení a kurzy pro svářeče. Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího kurzu. Při dosažení velmi dobrých výsledků Vám můžeme doporučit zaměstnání u společností, které hledají kvalifikované pracovníky. Další naší činností je svařování hliníku a nerezi a drobné zámečnické práce.