• Detail firmy

MIROSLAV RUBEŠ

Základní popis

Provozujeme skládku odpadů. Přijímáme beton, cihly, tašky, keramické výrobky, zeminu a kamení.

Adresa

Úžice 234
277 45 Úžice

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15884422
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Skládka odpadů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 315 782 114
Mobil: +420 602 292 085
Fax: +420 315 782 033
E-mail: rubes.mir@seznam.cz
WWW: www.rubes-uzice.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VLADYKA zemní práce

Firma Vladyka zemní práce byla založena v roce 1991 a specializuje se na realizaci zakázek, které se týkají zemních prací všeho druhu. Provádíme především zemní, přípravné a výkopové práce pro stavby. Zajišťujeme demolice staveb, odbahnění rybníků a úpravy skládek. Poskytujeme služby pro stavebnictví v oblasti vnitrostátní nákladní autodopravy. Zajišťujeme především přepravu sypkých materiálů.

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

Petr Fibiger

Naše společnost zajišťuje likvidaci odpadu a odvoz suti. Zabýváme se rovněž vyklízením objektů a pozůstalostí. Pracujeme rychle a spolehlivě, požadavky zákazníků řešíme individuálně. Potřebujete-li vyklidit nemovitost či odvézt odpad, neváhejte nás kontaktovat!