• Detail firmy

WEMASPOL , s.r.o.

Základní popis

Dodávka a montáž světlíků sedlových, oblouko vých, bodových, požárních i nepožárních, ocelových i celohliníkových, dále ocelové konstrukce, stavebně zámečnícké výrobky zábradlí, schodiště, žaluzie, dělící stěny, dveře, vrata, schodiště.

Adresa

Bachova 1589
149 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45786445
DIČ:  CZ45786445
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  25
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Světlíky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 323 601 680
E-mail: info@wemaspol.cz
WWW: www.wemaspol.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Podskuba - Jednatel

Mobil: 602 659 434
Další firmy v oboru

Eko-Air.CZ s. r. o.

Zabezpečujeme dodávky a montáž rekuperace, vzduchotechniky a klimatizací. Realizujeme stavbu pasivních domů a jsme registrovaným dodavatelem v dotačním programu Nová zelená úsporám.

AZ GLASS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci skleněných stavebních prvků. Dodáváme skleněné příčky, prosklené příčky, skleněné dveře, posuvné celoskleněné dveře, skleněné zábradlí, skleněné podlahy, skleněné zimní zahrady, skleněné markýzy, pochozí skla, prosklené fasády, skleněné obklady do kuchyně, skleněné světlíky a mnoho dalšího.

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.