• Detail firmy

FISA, s.r.o. Slaný

Základní popis

Fisa s.r.o. je významná středočeská společnost, která se specializuje na běžné stavební práce a rekonstrukce.

Adresa

Ctiborova 407
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47541733
DIČ:  CZ47541733
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  25
  • Služby

Výrobky, činnosti

Komunikace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 522 781
Mobil: +420 602 248 904
Fax: +420 312 524 075
E-mail: salacova@fisa.slany.cz
E-mail: fisa@fisa.slany.cz
WWW: www.fisaslany.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivana Salačová

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.

Pavel Tóth

Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci mobilních chat a chatek, dřevěných přístaveb i zahradních domků. Mobilní chaty lze využít jako rekreační objekty či k celoročnímu bydlení. Své využití však také nacházejí jako vrátnice, strážní domky, dětské koutky, lovecké nocovny či prostory pro cyklistické a turistické zázemí. Samozřejmostí je i přeprava zahradních domků na Vámi určené místo.

Elektris.CZ s.r.o.

Specializujeme se na realizace elektroinstalací a elektrorevize dle aktuálních právních předpisů. Poskytujeme profesionální školení a poradenství v oblasti elektro. Zaměřujeme se na průmyslové elektroinstalace od návrhu až po realizaci. Provádíme rekonstrukce domů a objektů kompletně na zakázku. Zajišťujeme také rekonstrukce bytových jader.