• Detail firmy

LiaBet, s. r. o.

Základní popis

Výroba a prodej stavebního materiálu. Stavební firma. Stavby na klíč. Komplexní stavební činnost, výstavba, rekonstrukce a opravy obytných objektů, sádrokaróny, malby a nátěry. Inženýrská činnost.

Adresa

areál Plzeň Valcha
330 21 Líně - Sulkov

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25236067
DIČ:  CZ25236067
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  20

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej stavebního materiálu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 828 711
Fax: +420 377 828 476
E-mail: liabet@liabet.cz
WWW: www.liabet.cz

Kontaktní osoba

Radek Malý - Jednatel

Michal Štýs - Jednatel

Další firmy v oboru

Šťastný a Šleis STAVITELSTVÍ A EKONOMIKA, s.r.o.

Zabýváme se stavební a obchodní činností. Zajistíme výběr a analýzu staveniště, specifikaci potřebných podkladů, návrh stavby, dokumentace k územnímu řízení, stavební povolení, výběrové řízení na dodavatele stavby, vyhodnocení nabídek, vypracování smluv, technický dozor investora, kolaudační řízení i spolupráci při konečném vyúčtování stavby. Poskytujeme rovněž služby realitní kanceláře.

Jiří Reinvart

Nabízíme rekonstrukce rodinných domů, bytových jader a koupelen, vnitřní stavební úpravy či montáže sádrokartonu. Provádíme zámečnické, malířské, betonářské, instalatérské a klempířské práce. Realizujeme půdní vestavby, pokládku podlah i začištění

MONTGIPS

Dodáváme lamelové plastové fasádní systémy a zvukově izolační desky Wolf pro odhlučnění stěn. Realizujeme protipožární nástřiky pro ocelové a betonové konstrukce i aplikace foukaných izolací. Zaměřujeme se na montáže sádrokartonů a montáže plastových fasádních systémů.