• Detail firmy

Vladislav Rada - kovovýroba

Základní popis

Nabídka služeb zakázkového a stavebního zámečnictví. Výroba vrat, mříží, schodišť a ocelových konstrukcí.

Adresa

Červenohradecká 27
312 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16674081
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  7

Výrobky, činnosti

Kovovýroba na zakázku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 460 580
Mobil: +420 602 304 680
Fax: +420 377 460 580
E-mail: vladislav@seznam.cz
E-mail: rada@v-rada.cz
WWW: www.v-rada.cz

Kontaktní osoba

Vladislav Rada - Majitel

Další firmy v oboru

VLAPOS s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme a dodáváme posuvné a křídlové brány i jejich komponenty. Náš sortiment zahrnuje: nové díly pro výrobu vrátek, vrat a posuvných bran usnadňujících výrobu a montáž, ozdobné ploty, mříže, garážová vrata, závory, plastové i dřevěné výplně, el. pohony, dálkové ovládání a mnoho dalšího. Více informací a ceník naleznete na našich webových stránkách.

AGN - servis, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a projekci z nerez a černého materiálu. Zajišťujeme svařování dílců, vyrábíme zařízení na čištění a konzervaci dílů při výrobě, stroje na ovinování palet strečovou folií, které rovněž i opravujeme, dále pak zábradlí či dekorační prvky na zakázku. Pro zahraničního partnera nyní zajišťujeme výrobu výměníkových stanic pro ochlazování forem při tlakovém lití a lisování.

Oskar Klug INSTALATÉRSTVÍ

Hlavním zaměření firmy jsou instalatérské a topenářské práce. Dále se věnujeme opravám čerpadel a kotlů na tuhá paliva. Provádíme záruční i pozáruční servis kotlů na tuhá paliva a pravidelní roční prohlídky. Zabýváme se rovněž drobnou zámečnickou výrobou.