• Detail firmy

TECHMONT , spol. s r.o.

Základní popis

Provádíme kompletní dodávky vytápění, zdravotechniky, potrubí Isoplus, Isopex. Zajišťujeme servis plynových kotlů Protherm.

Adresa

Dražkovice 58
533 33 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42937051
DIČ:  CZ42937051
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  25

Výrobky, činnosti

Ústřední topení

Kontaktní údaje

E-mail: techmont@volny.cz
WWW: www.techmont.euweb.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Novák - Jednatel

Karel Minařík

Telefon: 602 430 013

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZKM Praha s.r.o.

Specializujeme se na technické zařízení budov, vytápění, klimatizaci, vzduchotechniku, vodu, plyn, regulaci. Zajistíme projekci, dodávku, montáž a záruční i pozáruční servis. V nabídce máme tepelná čerpadla, solární kolektory, podlahové vytápění Rehau a další. Dodáme projektovou dokumentaci pro všechny stupně stavebního řízení.

RYBÁR s.r.o.

Provádíme montáž vodoinstalačních, topenářských a kanalizačních systémů. Zajišťujeme veškeré instalatérské a topenářské práce včetně revizních kontrol. Realizujeme založení kanalizace, rozvody vody, podlahové vytápění, instalace plynových kotlů, kotlů na tuhá paliva, krbových kamen, tepelných čerpadel či solárních kolektorů. Poskytujeme profesionální služby, na trhu působíme již od roku 1999.

BOHUMÍR ZELENKA

Nabízíme prodej a montáž vzduchotechniky a klimatizací pro bytové i nebytové prostory. Provádíme montáž chladicích zařízení, potrubních rozvodů, klimatizačních jednotek, otopných těles, tepelné a hlukové izolace a mnoho dalšího. Dodáváme bazénové jednotky, vzduchotechniku na míru, vzduchotechnické elementy. Realizujeme revize klimatizačních zařízení.