• Detail firmy

DAFIS.EU, s.r.o.

Základní popis

Provádíme návrhy a optimalizace PC sestav. Prodáváme počítače, komponenty a periferie. Nabízíme také mobilní telefony a spotřební elektroniku. Prodává

Adresa

Havlasova 1033
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26132907
DIČ:  CZ26132907

Výrobky, činnosti

Pult centralizované ochrany

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 276 565
Mobil: +420 603 412 672
Fax: +420 312 276 565
E-mail: bobby.group@mbox.cz

Kontaktní osoba

David Buchtela - Jednatel

Další firmy v oboru

METRONOMY CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávky, montáž a servis výpočetní a telekomunikační techniky, kamerových a zabezpečovacích systémů. Zajišťujeme správu počítačových sítí, servisní služby, zálohování dat, elektromontáže, školení a poradenství v oblasti IT. Součástí poskytovaných služeb je rovněž kopírování až do velikosti A3, skenování, tisk fotografii atp. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

SANKRA s.r.o.

Zabýváme se komplexním řešením domácí automatizace, instalací zabezpečovacích a kamerových systémů, televizních a satelitních rozvodů. Zabýváme se realizací chytrých domů na klíč. Provádíme servisní a revizní činnost.

PRHAS s.r.o.

Zabýváme se dodávkou hasicích přístrojů a kompletního příslušenství. Distribuujeme pěnové, práškové, vodní i sněhové hasicí přístroje, hydranty a hydrantové systémy, autonomní hlásiče požárů, sorpční látky apod. Zajišťujeme servis a revize hasicích přístrojů dle platné právní legislativy. Dodáváme tabulky požární ochrany a fotoluminiscenční únikové tabulky.