• Detail firmy

OTA ŘEZÁČ

Základní popis

Nabídka malířských prací pro výrobní haly a bytové prostory. Nátěry ocelových konstrukcí, střech, technologických zařízení, potrubí a fasád.

Adresa

Kralovická 19
300 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44659911
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  7

Výrobky, činnosti

Nátěry fasád

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 267 274
Mobil: +420 603 983 218
WWW: www.chc-rezac.com

Kontaktní osoba

Ota Řezáč - Majitel

Další firmy v oboru

KOVODRUŽSTVO v. d. STRÁŽOV

Zabýváme se výrobou ventilátorů, vzduchotechniky a zakázkovou výrobou plechových dílů. Vysokotlaké radiální ventilátory jsou dodávány z 89% na tuzemský trh. Jedná se o výrobky poháněné elektromotorem.

HBB, s.r.o.

Naše žárová zinkovna v Bezdružicích provádí povrchovou úpravu materiálů žárovým zinkováním. Žárové zinkování realizujeme dle individuálních požadavků zákazníka a na všechny naše zakázky nabízíme záruku na jakost podle platných předpisů a technických norem. Více informací o technologii žárového zinkování včetně referencí naleznete na webových stránkách firmy.

KOVO Frána s.r.o.

Zabýváme se kovoobráběním, strojním obráběním kovů, soustružením kusových zakázek, frézováním menších sérií, broušením povrchů a děr, výrobou drážek na svislé obrážečce a dalšími službami v tomto oboru. Výrobu provádíme také na zakázku. Kontaktujte nás s vaší objednávkou a my uděláme vše pro Vaši maximální spokojenost. Vyjdeme Vám vstříc. Těšíme se na Vás.