• Detail firmy

VŠEOBECNÁ STAVEBNÍ PŘEROV spol. s r.o.

Základní popis

Výstavby inženýrských sítí, vodovodů a kanalizací. Provádění zemních a zámečnických prací. Provoz nákladní autodopravy. Výstavby inženýrských sítí, vodovodů a kanalizací. Provádění zemních a zámečnických prací. Provoz nákladní autodopravy. Výst

Adresa

Pod Lapačem 229/29
750 02 Přerov XII - Žeravice

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46581367
DIČ:  393-46581367
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  40

Výrobky, činnosti

Zámečnictví

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 485 380
Fax: +420 581 746 080
E-mail: vss.prerov@telecom.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

UVAX, s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou v oblasti nábytku, zvláště pak příslušenstvím do kuchyní. Vyrábíme drátěný program - drátěné police a koše. Provádíme leštění trubek včetně ohýbání plechu na ohraňovacím lisu. Zabýváme se výrobou a prodejem multifunkčního sloupu, stolových podnoží a závěsných drátěných výrobků.

C + W výroba trubek s.r.o.

Nabízíme zakázkovou výrobou bezešvých trubek atypických rozměrů z neželezných kovů. K výrobě využíváme především mosaz a měď. Vyrábíme měděné trubky, mosazné trubky, měděné i mosazné profily čtvercové, oválné, obdélníkové dle dodané dokumentace.

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.