• Detail firmy

ČESKÝ EBEN s.r.o.

Základní popis

ČESKÝ EBEN s.r.o. se zabývá zakázkovou výrobou veškerého druhu nábytku z masiva i lamina a dalších truhlářských výrobků. Provádíme také úpravu interiérů.

Adresa

Chudeřínská 12
436 01 Litvínov

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25017088
DIČ:  207-25017088
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  7
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Zahradní domky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 476 753 280
Mobil: +420 777 888 711
E-mail: ceskyeben.kral@seznam.cz
WWW: www.truhlarstvi-cesky-eben.info

Kontaktní osoba

Werner Franzl

Další firmy v oboru

Karel Doubek

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrábíme schodiště, interiérové dveře, obložky, kuchyňské linky, vestavěné skříně a další nábytek. Pracujeme především s masivním dřevem, ale používáme i lamino a jiné materiály. Povrchové úpravy provádíme dle přání zákazníka. Vyrábíme i atypický nábytek. Neváhejte nás kontaktovat. Garantujeme 100% kvalitu a spokojenost.

GARDINIA Home Decor CR spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávku výrobků na zavěšení záclon a stínící techniky. Nabízíme papírové, textilní či přírodní shrnovací rolety, horizontální žaluzie, látkové plisé žaluzie, vertikální lamelové žaluzie, bambusové rolety a japonské roletové stěny. Dodáváme veškeré příslušenství, jako jsou záclonové kolejničky, vitrážní tyčky, záclonové lanka, záclonové tyče, dekorační spony apod.

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).