• Detail firmy

STAREKO CZ Písek s.r.o.

Základní popis

Nabízíme výstavby, rekonstrukce a opravy městských komunikací, vodovodů, inženýrských sítí, lesních cest. Provádíme zemní práce.

Adresa

Ražice 56
398 22 Ražice

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25159674
DIČ:  CZ25159674
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  16

Výrobky, činnosti

Zemní práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 382 224 685
Telefon: +420 382 211 878
Fax: +420 382 211 878
E-mail: stareko.pi@volny.cz
WWW: www.stareko.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Kovář - Jednatel

ing. Petr Soukup - Jednatel

Další firmy v oboru

RETRE, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montážemi protipožárního, bezpečnostního a izolačního skla. Protipožární řešení jsou realizovaná protipožární speciální vrstvou, která je uzavřená mezi dvěma tabulemi tepelně tvrzeného bezpečnostního skla a po obvodě hermeticky uzavřena těsným okrajem.

Blahoušek stavební s.r.o.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Postavíme dům dle Vašich přání a představ, obložíme koupelnu či kuchyň, položíme dlažbu, opravíme fasády, provedeme sádrokartonové práce a mnoho dalších. Na veškeré práce používáme pouze nejkvalitnější dostupný materiál a děláme vše pro spokojenost zákazníka.

BKP BETON spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou betonových prvků pro dům i zahradu. Vyrábíme vymývanou dlažbu, zámkovou dlažbu, obrubníky, ozdobné cihly, betonové lavičky, květináče, odpadkové koše a další standardní betonové produkty, ale i produkty na zakázku, dle požadavku zákazníka. Námi dodávaný sortiment betonových prvků můžete vzájemně kombinovat. Modifikace betonových směsí naleznete na našich webových stránkách.