• Detail firmy

ARET B. W., s. r. o.

Základní popis

Vyrábíme vysokotlaké, středotlaké a nízkotlaké radiální ventilátory, axiální ventilátory, atypické ventilátory pro speciální použití, příslušenství k ventilátorům. Prodej a servis ventilátorů, osové regulace, pružné uložení, tlumiče hluku.

Adresa

Pivovarská 197
383 01 Prachatice

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60066385

Výrobky, činnosti

Ventilátory

Kontaktní údaje

Telefon: +420 388 323 503
Telefon: +420 388 316 315
Fax: +420 388 315 344
E-mail: info@aretbw.cz
WWW: www.aretbw.cz

Kontaktní osoba

Ing. Radovan Tejkl - Majitel

Mobil: +420 603 268 902

Ing. Jiří Wimberský - Jednatel

ing. Vladimír Barták - Jednatel

Další firmy v oboru

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.

BIPLAST s. r. o.

Zaměřujeme se na plastovou výrobu a montáž z termoplastických hmot a z hydroizolačních fólií. Nabízíme plastové a fóliové bazény, kruhové septiky a žumpy, plastové nádrže a nádoby, nádrže pro potravinářský průmysl, sondy pro odvětrávání skládek, izolace plochých střech, izolace balkónů a teras apod. Jsme schopni zhotovit žumpy i septiky na zakázku podle konkrétních požadavků klienta.

Eko-Air.CZ s. r. o.

Zabezpečujeme dodávky a montáž rekuperace, vzduchotechniky a klimatizací. Realizujeme stavbu pasivních domů a jsme registrovaným dodavatelem v dotačním programu Nová zelená úsporám.