• Detail firmy

Martin Jiroušek - truhlářství

Základní popis

Firma Nábytek Jiroušek je specializována na výrobu dětského a studentského nábytku, zařizování škol a mateřských školek. Podnik Nábytek Jiroušek byl založen v roce 1991. Důkazem kvality vyráběných produktů je atest kvality - TÜV.

Adresa

Dubová 117/12
251 01 Říčany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13747533

Výrobky, činnosti

Výroba dětského nábytku, mateřské školky.

Nábytek Jiroušek vyrábí zejména nábytek pro mateřské školky, dětské a studentské pokoje. Použitím CNC technologie dosahuje náš nábytek vysoké kvality.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 323 601 074
Mobil: +420 602 219 730
Mobil: +420 606 774 062
Fax: +420 323 601 216
E-mail: jirousek@nabytekjirousek.eu
E-mail: info@nabytekjirousek.eu
WWW: detsky-nabytek-jirousek.cz

Kontaktní osoba

Martin Jiroušek - Majitel

Zdeněk Kadeřávek

Další firmy v oboru

TRUZAM - zakázková výroba interiérů

Zaměřujeme se na zakázkové truhlářství. Specializujeme se na výrobu kuchyní na míru, obývacích stěn, schodišť, kancelářského a zahradního nábytku.

AZ VLAŠIM spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá truhlářskou výrobou. Vyrábíme okna, dveře, schodiště, podlahy a nábytek, i atypický. Na zakázku vyrobíme kuchyně, postele, vestavné skříně, komody apod. Dodáváme interiérové truhlářské prvky pro firmy a investory, a to jak české, tak i zahraniční. Náš tým tvoří zruční truhláři s bohatými zkušenostmi v oboru - garantujeme Vám kvalitně a včas odvedenou práci.

HALBOS Nábytek s.r.o.

Věnujeme se výrobě zakázkového nábytku na míru. Navrhujeme a zhotovujeme šatní a vestavěné skříně na míru, kuchyně a kuchyňské linky, postele na míru, dětský a studentský nábytek, sestavy obývacích pokojů, dvoudílné a třídílné šatní skříně, předsíně na zakázku apod. Pro kompletní nabídku a ukázky naší práce navštivte naše webové stránky.