• Detail firmy

JIŘÍ UTIŠIL-SOB

Základní popis

Provádíme svařování hliníku, slitin, nerezových materiálů a litiny. Opravujeme a vyrábíme chladiče.

Adresa

Slovanská alej 1895/23
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64403556

Výrobky, činnosti

Svařování

hliníku,litia,ocel,černé železo

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 447 048
Mobil: +420 602 463 082
Fax: +420 377 447 048
E-mail: utisil@quick.cz
Další firmy v oboru

AGN - servis, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a projekci z nerez a černého materiálu. Zajišťujeme svařování dílců, vyrábíme zařízení na čištění a konzervaci dílů při výrobě, stroje na ovinování palet strečovou folií, které rovněž i opravujeme, dále pak zábradlí či dekorační prvky na zakázku. Pro zahraničního partnera nyní zajišťujeme výrobu výměníkových stanic pro ochlazování forem při tlakovém lití a lisování.

ZÁMEČNICTVÍ Metlička a Zajíc, s.r.o.

Specializací firmy je konstrukční výroba pro zemědělství a stavebnictví. Provádíme zámečnické a klempířské práce, zabýváme se rovněž uměleckým kovářstvím. Vyrábíme ocelové konstrukce, vrata, brány, ploty, mříže, schody, zábradlí, gitterboxy a jiné zámečnické produkty dle požadavku zákazníka. Garantujeme vysokou kvalitu, dodržení sjednaných termínů a příznivé ceny. Na trhu působíme od roku 2000.

KOVO - HOLUB Nepomuk s.r.o.

Zabýváme se komplexní kovovýrobou dle požadavků zákazníka. Provádíme zámečnické a svářečské práce. Vyrábíme železné a hliníkové kontejnery a pevné nástavby nákladních automobilů. Disponujeme výrobními halami s kvalitním vybavením, kontaktuje nás a domluvíme se na Vašich požadavcích.