• Detail firmy

Bohuslav Klenc

Základní popis

Provádíme výrobu a montáž - ocelové a nerezové zábradlí, schodiště. Nabízíme zakázkovou výrobu - vrata, brány, oplocení, mříže, pergoly a ostatní konstrukce. Lisování, skružování, stříhání a ohýbání konstrukčních ocelí a nerezu, povrchová úprava.

Adresa

V Radčicích 16/28
322 00 Plzeň - Radčice

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64398145

Výrobky, činnosti

Stavební zámečnická kovovýroba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 450 417
Mobil: +420 603 141 577
Další firmy v oboru

VLAPOS s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme a dodáváme posuvné a křídlové brány i jejich komponenty. Náš sortiment zahrnuje: nové díly pro výrobu vrátek, vrat a posuvných bran usnadňujících výrobu a montáž, ozdobné ploty, mříže, garážová vrata, závory, plastové i dřevěné výplně, el. pohony, dálkové ovládání a mnoho dalšího. Více informací a ceník naleznete na našich webových stránkách.

RESKO TACHOV s.r.o.

Jako velkoobchodní firma Vám nabízíme veškerý sortiment profilů. Na výběr máte z přechodových a schodových profilů různého materiálu (hliník, mosaz, ocel), schodišťových tyčí, dveřních zarážek, vrutů, příslušenství pro odborné položení podlahovin a mnoho dalšího. Není-li zboží k dispozici, rádi ho pro Vás objednáme. Snažíme se zákazníkům poskytnout ten nejlepší servis.

ZÁMEČNICKÉ PRÁCE - LUBOŠ KRÁL

Specializujeme se na zámečnickou výrobu. Nabízíme výrobu garážových vrat výklopných, křídlových nebo sekčních, průmyslových vrat, vjezdových vrat, křídlových vrat a mříží. Výrobu zajišťujeme dle individuální objednávky. Provádíme i montáže včetně dodání elektrických pohonů.