• Detail firmy

HAKON s.r.o.

Základní popis

Firma HAKON vyrábí manipulační a skladovací techniku pro sklenáře, především skladovací regály a stojany na sklo. Byla založena v roce 1992 s původním zaměřením na zakázkovou kovovýrobu. Postupem doby se specializovala na zakázky pro sklenářské firmy

Adresa

Koterovská 168
300 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43359833
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Stavební zámečnická kovovýroba

Kontaktní údaje

Telefon: 377 421 940
Mobil: +420 602 267 125
Fax: +420 377 421 940
E-mail: hakon@hakon.cz
WWW: www.hakon.cz
Další firmy v oboru

Jiří Bozděch

Věnuji se kovovýrobě. Specializuji se na zakázkovou výrobu zábradlí, schodů, vrat, dvířek či různých konstrukci z oceli i nerezu. Vyrábím rovněž atypické bytové doplňky a jiné kovové drobnosti. Garantuji kvalitně odvedenou práci a příznivé ceny. Ukázky realizovaných zakázek naleznete na webových stránkách firmy.

ZAMOS PLZEŇ v.o.s.

Zabýváme se svařováním hliníku, nerezu, železa i litiny. Provádíme drobné zámečnické práce, kovovýrobu na zakázku a frézování, rovněž realizujeme ohýbání plechů. Rádi Vám poskytneme více informací po kontaktu s námi.

AGN - servis, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a projekci z nerez a černého materiálu. Zajišťujeme svařování dílců, vyrábíme zařízení na čištění a konzervaci dílů při výrobě, stroje na ovinování palet strečovou folií, které rovněž i opravujeme, dále pak zábradlí či dekorační prvky na zakázku. Pro zahraničního partnera nyní zajišťujeme výrobu výměníkových stanic pro ochlazování forem při tlakovém lití a lisování.