• Detail firmy

HAKON s.r.o.

Základní popis

Firma HAKON vyrábí manipulační a skladovací techniku pro sklenáře, především skladovací regály a stojany na sklo. Byla založena v roce 1992 s původním zaměřením na zakázkovou kovovýrobu. Postupem doby se specializovala na zakázky pro sklenářské firmy

Adresa

Koterovská 168
300 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43359833
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Stavební zámečnická kovovýroba

Kontaktní údaje

Telefon: 377 421 940
Mobil: +420 602 267 125
Fax: +420 377 421 940
E-mail: hakon@hakon.cz
WWW: www.hakon.cz
Další firmy v oboru

ZAMOS PLZEŇ v.o.s.

Zabýváme se svařováním hliníku, nerezu, železa i litiny. Provádíme drobné zámečnické práce, kovovýrobu na zakázku a frézování, rovněž realizujeme ohýbání plechů. Rádi Vám poskytneme více informací po kontaktu s námi.

Dovín, s.r.o.

Výroba a svařování lehkých konstrukcí a plechových a hliníkových součástí. Mezi naše hojně prodávané výrobky patří zejména hliníkové skládací žebříky a hliníkové lešení. Z ostatních výrobků, které nabízíme, se jedná především o schůdky, pracovní kozy a bedna na nářadí. Zabýváme se také výrobou z hliníku podle dodané dokumentace od zákazníka. Pro více informací nás kontaktuje. Těšíme se na Vás.

KOVO - HOLUB Nepomuk s.r.o.

Zabýváme se komplexní kovovýrobou dle požadavků zákazníka. Provádíme zámečnické a svářečské práce. Vyrábíme železné a hliníkové kontejnery a pevné nástavby nákladních automobilů. Disponujeme výrobními halami s kvalitním vybavením, kontaktuje nás a domluvíme se na Vašich požadavcích.