• Detail firmy

ELEKTRO TRIO, spol. s r. o.

Základní popis

Provádění montáží, revizí, oprav a údržby elektrických zařízení sloužících k ochraně osob a majetku včetně návrhů.

Adresa

Nádražní 998
396 01 Humpolec

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62522086
DIČ:  CZ62522086
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  10
Roční obrat:  10

Výrobky, činnosti

Revize hromosvodů

a el. zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 565 443 103
E-mail: firma@elektrotrio.cz
WWW: www.elektrotrio.cz

Kontaktní osoba

Josef Kozojed - Jednatel

Mobil: +420 602 164 167
Další firmy v oboru

PROCEMM s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu kabelových svazků. Vyrábíme plastové výlisky technologií injekčního vstřikování a provádíme dílenské montáže, jako je montáž a kompletace kabelových svazků či kompletace kabelových konektorů apod. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

MICROTECH CZ s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti dodávky a montáže bezpečnostních a řídicích systémů. Nabízíme integrované hotelové systémy, protipožární systémy na míru, elektronické bezpečnostní systémy, instalace elektrorozvodů, servis a revize elektro zařízení, přístupové systémy, projekce slaboproudu a silnoproudu, nouzové zvukové systémy, vnější a vnitřní silnoproudé rozvody, požární ucpávky apod.

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.