• Detail firmy

ZDENĚK STANĚK

Základní popis

Výroba ložních souprav, froté a bavlněných prostěradel, prošívaných a termo dek, plněných polštářů Euro.

Adresa

Hradišťská 2490
397 01 Písek

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12894621
DIČ:  CZ520513373

Výrobky, činnosti

Peřiny, prošívané deky a polštáře plněné peřím

Kontaktní údaje

Telefon: +420 382 212 741
Fax: +420 382 227 000
E-mail: obchod@zdenekstanek.cz
WWW: zdenekstanek.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Staněk - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

Péřové výrobky

Náš internetový obchod je zaměřen na prodej péřových přikrývek a polštářů. Nabízíme tradiční péřové výrobky i luxusní žakárové či kašmírové přikrývky v různých rozměrech. V naší nabídce naleznete, kromě přikrývek a polštářů, i povlečení, prostěradla, přehozy přes postele, matrace, rošty a mnoho jiného. Navštivte nás a vyberte si z katalogu produktů pro kvalitní a klidný spánek. Těšíme se na Vás!

CADENZA s.r.o.

Společnost CADENZA se zabývá výrobou a prodejem pracovních oděvů. Specializuje se na profesní oděvy pro lékaře a zdravotníky. Produkuje kvalitní pánské i dámské pracovní oděvy - košile, haleny, kalhoty, sukně, šaty mikiny a vesty.