• Detail firmy

Povrchová důlní,spol.s.r.o.

Základní popis

Nabídka služeb v oblasti inženýrských činností, manažerského poradenství, pronájmů nemovitostí a zprostředkování obchodu.

Adresa

Na Bělidle 275
430 01 Hrádečná

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25036904
DIČ:  CZ25036904
  • Služby

Výrobky, činnosti

Manažerské poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 474 638 069
Fax: +420 474 638 060
E-mail: povrchova@povrchova.cz
WWW: www.povrchova.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Náhluk - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

INVESTSERVIS, spol. s r.o.

Věnujeme se inženýrské činnosti ve výstavbě pozemních, vodohospodářských a dopravních staveb. Po dohodě s objednatelem nabízíme projektové práce pro plánovanou výstavbu. Zajišťujeme technický dozor investora a služby koordinátora BOZP při práci na staveništi. Součástí poskytovaných služeb jsou i hydrogeologické průzkumy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

EKODAT LITVÍNOV s. r. o.

Naše společnost se zabývá zpracováním podvojného účetnictví, komplexním zpracováním mezd, daňového poradenství a zajištěním auditu. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatele, družstva a neziskové organizace. Vedení mzdové evidence a personalistiky. Nabídka poradenství. Neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.

EDUARD REVAJ - REVOS

Nabízíme kompletní rekonstrukce bytů, domů, bytových jader a koupelen na klíč. Dodáváme a montujeme dlažby, obklady, vinylové a plovoucí podlahy či koberce. Zajišťujeme prodej vybavení koupelen.