• Detail firmy

DECE COMPUTERS s.r.o.

Základní popis

dodávky hardwaru a tvorbu softwaru na zakázku

Adresa

Žerotínova 378
405 01 Děčín 1

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44567626
DIČ:  CZ64050319
Rok založení:  2001

Výrobky, činnosti

Software na zakázku

Kontaktní údaje

Fax: +420 412 583 612
E-mail: dece@dece.cz
WWW: www.dece.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Libor Kolář - Jednatel

Ing. Pavel Kluvanec - Jednatel

Další firmy v oboru

JS a partner s.r.o.

Zabýváme se vývojem softwaru na zakázku pro střední i větší firmy. Nabízíme vývoj podnikových aplikací, outsourcing správy počítačových sítí, proces systémové integrace, podnikové informační systémy pro firemní prostředí, optimalizace IT infrastruktury apod. Veškeré IT řešení zajišťujeme na míru dané firmy a požadavků klienta.

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.

PCL Štětí, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem obalového materiálu. Dodáváme pytle různých rozměrů, papír v rolích. Dále nabízíme maloobchodní prodej kancelářských potřeb a školních pomůcek, stolních her a hraček, stavebnic, tapet a papírenského zboží. Zajišťujeme také prodej a servis výpočetní techniky. Součástí našich služeb je i černobílé a barevné kopírování.