• Detail firmy

VARIA, spol. s r.o.

Základní popis

Zabýváme se reklamním a průmyslovým potiskem , jsme schopni potisknout Vaše reklamní o propagační předměty tak i výrobky

Adresa

Husovo náměstí 33
269 01 Rakovník

Okres: Rakovník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47535016

Výrobky, činnosti

Potisk reklamních předmětů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 313 512 739
Fax: +420 313 511 305
E-mail: varia.grafic@varia.cz
WWW: www.varia.cz

Kontaktní osoba

Jana Klímová - Jednatel

Telefon: +420 313 515 061

Jaroslava Egermajerová - Prokurista

Další firmy v oboru

Jaroslav Blažek

Zabýváme se výrobou fotoobkladů na zakázku. Nanášíme jakékoliv obrázky či fotky na keramické obklady, sklo a plátno dle předlohy z fotografií dodaných zákazníkem nebo z naší galerie. Jedná se o novinku v úpravě interiérů. Obklady lze aplikovat do koupelen, chodeb, hal, bazénů, restaurací, kanceláří apod. Další naší činností je rozvoz hotových jídel po Kladně a okolí pro firmy i domácnosti.

Alexandra Drtinová

Poskytujeme služby v oblasti reklamy a produkce. Zaměřujeme se na event marketing, zajištění hostesek a cateringové služby. Dále se specializujeme na návrh a realizace výstavních expozic a stánků dle požadavků zákazníků.

POTISK VYLITA

Společnost Vylita byla založena v listopadu 1991 a jako jedna z prvních se stala poskytovatelem tampónového potisku reklamních předmětů, průmyslových a spotřebních výrobků. Jako jediní v republice vlastníme technologii předúpravy materiálu ožehem, toto zařízení je od firmy ARCOTEC. Touto technologií dokážeme potisknout i normálně nepotisknutelné materiály, například Polypropylén, Polyethylen aj.