• Detail firmy

J.WAISHAUPT - HELP

Základní popis

Prodej, dodávky a montáže - průmyslová a garážová vrata a brány LOMAX a HÖRMANN. Široký sortiment stínicí techniky - všechny typy žaluzií, venkovní a vnitřní rolety, markýzy firmy SERVIS CLIMAX. Provádíme repase oken, nátěry, utěsnění, opravy vrat.

Adresa

Krkonošská 186
543 01 Vrchlabí

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15633764
DIČ:  CZ511207031
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Montáže žaluzií

venkovní, vnitřní, vertikální, horizontální, čištění, rolety, markýza, montáž komlexně

Kontaktní údaje

Telefon: +420 499 423 860
Mobil: +420 602 427 664
Fax: +420 499 423 860
E-mail: helpvr@volny.cz
Další firmy v oboru

VRATOVÉ SYSTÉMY CZ, s.r.o.

Naše společnost nabízí vratové systémy - vždy profesionální, atraktivní a bezpečná vrata! Firma zajišťuje výrobu, montáž a servis na vratové systémy. Nabízíme průmyslová vrata, garážová vrata, pohony a zámečnické doplňky. Vrata jsou vhodná pro ty nejnáročnější provozy. Nabízíme vrata sekční, posuvná, rolovací, skládací, rychloběžná. Neváhejte se na nás obrátit. Kompletní informace na www.

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!

HELLA stínící technika s. r. o.

Zajistíme výrobu, prodej a montáž pro exteriér - bezpečnostní rolády, žaluzie, markýzy, rolety. Interiér - vertikální a horizontální žaluzie, rolety, plisé. Dodáváme stínění zimních zahrad, markýzy a slunečníky pro gastronomii či dělící pohyblivé příčky.