• Detail firmy

Luděk BRUMOVSKÝ

Základní popis

Opravy a montáže vodoinstalací, vytápění, plynoinstalací, kanalizací, větrání a klimatizací. Opravy průmyslových kotlů a tlakových nádob.

Adresa

Plzeňská 278
266 01 Beroun

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12535397

Výrobky, činnosti

Voda, topení, plyn - montáž

Opravy a montáže vodoinstalací, vytápění, plynoinstalací, kanalizací, větrání a klimatizací. Opravy průmyslových kotlů a tlakových nádob.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 350 614
E-mail: lbrumovsky@iol.cz
WWW: www.brumovsky-instalace.cz

Kontaktní osoba

Luděk Brumovský - Majitel

Další firmy v oboru

TOPENÁŘSTVÍ INSTALATÉRSTVÍ VACEK

Nabídka služeb v oblasti instalatérství a topenářství. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla (země - voda, vzduch - voda), rekuperace a solární systémy včetně zajištění doplňkového servisu. Spolupracujeme pouze s prověřenými dodavateli nebo subdodavateli a garantujeme záruku 100% kvality. Působíme nejenom v ČR, ale i v zahraničí. Podílíme se na dotačním programu "Zelená úsporám".

PROFITALL spol. s r.o.

Hlavním těžištěm naší činnosti je výroba a montáž zařízení pro energetiku. Provádíme rekonstrukce zařízení pro stavebnictví a zabýváme se také strojírenskou výrobou a výrobou ocelových konstrukcí. Jsme výrobci a prodejci elegantních krbových kamen a krbových vložek.

TOPENÁŘ - Sejk

Zajišťujeme instalatérské a topenářské práce v Benešově a okolí. V oblasti vytápění a ohřevu jsme jedním z nejlevnějších dodavatelů, navíc jsou naše produkty ekologické šetrné. Montujeme kotle, tepelná čerpadla i solární kolektory pro rodinné domy, byty, chalupy a chaty, ale i pro školy, úřady či průmyslové objekty. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž opravy, rekonstrukce a servis topení.