• Detail firmy

SOFCON, spol. s r.o.

Základní popis

Zakázkový vývoj a výroba elektroniky, hlavně embedded HW a SW, panelových počítačů, automatizace, integrace technologických procesů s MES a ERP.

Adresa

Fr.Zvonaře 636
272 04 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46348191

Výrobky, činnosti

Monitorovací a řídící mikroprocesorové systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 235 090 888
Telefon: +420 220 180 453
Telefon: +420 220 611 859
Fax: +420 220 180 454
E-mail: tesar@sofcon.cz
WWW: www.sofcon.cz

Kontaktní osoba

Ing. PETR TESAŘ - Jednatel

Ing. TOMÁŠ KUČERA - Jednatel

Další firmy v oboru

Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.

Dodáváme kvalitní automatizační techniku, jednoúčelové stroje a nářadí. Nabízíme kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, maziva a maznice, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory pro vodu a olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, měřící techniku a mnoho dalšího.

Danihelka, D-Projekt

Zpracováváme projekty v oblasti: vytápění (klasické, podlahové, plynové kotelny, tepelná čerpadla), technické zařízení budov (kanalizace, vodovod, plynovod), inženýrské sítě (kanalizace, vodovod, plynovod), čištění odpadních vod, úpravny vody pro kotelny, likvidace dešťových vod. Zabýváme se inženýrskou činnosti ve výstavbě.

PROGEKA v.o.s.

Projekční a geodetická kancelář Progeka v.o.s. vznikla v roce 1993. Jsme kvalifikovanou firmou podnikatelským oprávněním v oboru zeměměřičství. Zajišťujeme geodetické práce pro stavební účely - geometrické plány, vytýčení a rozdělení pozemku, vyznačení budov, měření pomocí GPS, výškopisy, polohopisy apod. Kompletní informace o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich stránkách.