• Detail firmy

Ing. Josef Koňařík

Základní popis

Nabídka projektové, konzultační a inženýrské činnosti se specializací na řešení dopravních staveb.

Adresa

Cihelní 67
701 00 Ostrava 1

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10609806
DIČ:  370-410323428
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  3

Výrobky, činnosti

Dopravní stavby

Kontaktní údaje

E-mail: dostaz@volny.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Koňařík - Majitel, Ředitel

Mobil: +420 602 527 770

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.

TALPA - RPF s.r.o.

Naše společnost se věnuje výstavbě inženýrských sítí, bezvýkopovým technologiím, dodávkám a instalacím tepelných čerpadel a poskytováním služeb v oblasti řezání vodním paprskem. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách. Většina našich činnosti ovlivňují životní prostředí, snažíme se proto ho co nejméně zatěžovat.

TOPITO s.r.o.

Společnost TOPITO s.r.o. byla založena v r. 1995, zapsána v OR u KS v Ostravě, oddíl C, vložka 8543. Činnost společnosti je plynofikace, montáže ÚT, rozvod vody, odpadů, kanalizace, zasklívání lodžií a balkónů systémem OPTIMI - KVADRO, systémem GLASA, THERMALUX. Dále pak montáže solárních panelů pro ohřev teplé vody a přitápění, montáže tepelných čerpadel a centrálních vysavačů REHAU VACUCLEAN.