• Detail firmy

ALMI PRAHA, spol. s r.o.

Základní popis

Zabýváme se internetovým prodejem stavební chemie,ochranných pomůcek,ručního nářadí,železářství a domácích pořeb

Adresa

Filipova 2020/14
148 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25116517
DIČ:  011-25116517
Rok založení:  1966
Počet zaměstnanců:  4

Výrobky, činnosti

Domácí potřeby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 922 771
Fax: +420 281 924 554
E-mail: almipraha@volny.cz
WWW: www.cygnus.cz/almi

Kontaktní osoba

Jaroslav Kratochvíl - Jednatel

Michal Cábocký - Jednatel

Další firmy v oboru

Martin Molnár

Zabýváme se velkoobchodním prodejem řezaných a hrnkových květin dovážených z Holandska. Zde nakupujeme na burze květiny z celého světa. Květiny po převozu ošetříme a uložíme do chladicích boxů se stálou teplotou, čímž je zajištěna jejich prvotřídní kvalita. Naši prodejnu naleznete ve Velkotržnici Lipence, v hale č. 27, kde si můžete vybrat z široké nabídky květin za bezkonkurenční ceny.

SPRÁVA FIREM PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na vytváření, nákup a prodej ready made společností připravených k podnikatelským aktivitám. Věnujeme se založení firem na klíč - akciové společnosti, s.r.o., offshore společnosti, asistované založení s.r.o. Zaměřujeme se na poskytnutí virtuálního sídla a kanceláří firem. Poskytujeme služby vedení podvojného účetnictví, mzdového účetnictví a daňové evidence.

KOREJZOVÁ & SPOL., v.o.s.

Poskytujeme komplexní právní a poradenský servis v oblasti ochrany nehmotného majetku. Nabízíme profesionální zastupování v řízení o přihlášce vynálezu, užitných vzorů, průmyslových vzorů a ochranných známek. Rovněž Vás zastoupíme v oblasti sporné agendy, autorskoprávních sporech, doménových sporech a také v jednání proti nekalé soutěži. Zpracujeme licenční smlouvy, franchisingové smlouvy apod.