• Detail firmy

Zdeněk Hluchník

Základní popis

Fa. od r. 1993-montáž voda,topení,plyn.V r.2013 jsme otevřeli obchod s topenářským,instalatérským a sanitárním zbožím,dále internetový obchod.

Adresa

Stolany 107
538 03 Heřmanův Městec

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46462279
DIČ:  CZ6008051852
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  2
  • Maloobchod
  • Služby
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Topenářské práce

Topení-podlahové,klasicke,stěnové montáž,zprovoznění,revize,servis tepelných čerpadel,krbů,kotlů-plynových,na tuhá paliva,elektrických,ohřívačů,baterií,van,sprchových koutů Prodejna,eshop-se zbožím pro topenářství,instaláterství,sanitu.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 585 836
Mobil: +420 734 859 115
E-mail: z.hluchnik@seznam.cz
E-mail: hztop@email.cz
WWW: www.hztop.cz
E-shop: eshop.hztop.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Hluchník - Jednatel

Telefon: 603 585 836
E-mail: z.hluchnik@seznam.cz
Další firmy v oboru

Instalatérství Bidmon s.r.o.

Naše společnost Instalatérství Bidmon s.r.o. Vám nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajistíme instalatérské práce v budovách, instalace armatur a zařízení na budovách, vodoinstalatérství, vodovody, kanalizace, servis, strojovny a rozvody chlazení, solární kolektory, rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč a další. Neváhejte nás navštívit.

KVINTAS s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou ocelových přírub. Příruby vyrábíme také dle dodané dokumentace nebo opracováváme zákazníkem dodaných polotovarů. Vše o naší výrobě a službách naleznete na našich internetových stránkách.

Ladislav Jerie s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti topení, voda a plyn. Zabýváme se kompletními rekonstrukcemi koupelen, montáží tepelných čerpadel, vložkováním a servisem komínů. Dodáváme veškerý materiál pro topení, vodu a plyn.