• Detail firmy

FK dřevěné lišty, spol. s r. o.

Základní popis

Zabýváme se především výrobou dřevěných profilovaných liš, rámů, oblouků, ozdobných a větracích mřížek, dřevěných madel, v naší nabídce najdete propracovaný schodišťový program, který stále zdokonalujeme. Více na www.fklisty.cz.

Adresa

Bojanovice 79
671 53 Jevišovice

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48531910
DIČ:  CZ48531910
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  200
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Lišty

- profilové, drážkované, nalepovací, krycí, podlahové, římsové

Kontaktní údaje

Telefon: +420 515 200 922
Telefon: +420 515 200 930
Fax: +420 515 231 151
E-mail: odbyt@fklisty.cz
WWW: www.fklisty.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Král

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MARVIONA s.r.o.

Zajišťujeme prodej stavebního a truhlářského řeziva, atypických palet a dalších výrobků ze sušeného řeziva. Náš sortiment zahrnuje: hranoly, fošny, desky, střešní latě, palubky, plotovky, OSB desky, vodovzdorné překližky apod. Ceník stavebního a truhlářského řeziva naleznete na našich webových stránkách.

JAN SMUTNÝ - PRODEJ DŘEVĚNÝCH POLOTOVARŮ

Zabýváme se prodejem dřevěných polotovarů. Dodáváme obkladové a podlahové palubky, hoblované hranoly, terasovky, plotovky, hoblovaná prkna, OSB desky, vysušené truhlářské řezivo, spárovky a další.

ZETO group s.r.o

Zajišťujeme kompletní truhlářské a stolařské práce na zakázku. Provádíme formátování velkoplošných materiálů, výrobu nábytkových dílů, výrobu nábytkových dvířek, zpracování návrhů interiérů, olepování hran ABS apod. Dodáváme kvalitní materiály pro výrobu nábytku, plošné materiály, laminátové desky, kuchyňské pracovní desky a mnoho dalšího.