• Detail firmy

DAKROS, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme textilní dekorace interiérů, záclony, závěsy, potahové látky, garnýže, rolety, žaluzie, japonské stěny, římské rolety. Klasické i moderní materiály. Návrhy, šití, aranžování a realizace na klíč. Dětské pokoje, byty, hotely a ambasády.

Adresa

Na klínku 925/12,
162 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43001262
DIČ:  CZ43001262
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Vybavení hotelů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 453 992
Fax: +420 261 215 545
E-mail: dakros@dakros.cz
WWW: www.dakros.cz

Kontaktní osoba

Jiří Špunda - Jednatel

Telefon: +420 261 215 545

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ANGLICKÝ STYL s.r.o.

Zabýváme se prodejem obkladů, dlažeb, ornamentální kamenné mozaiky, sanitární keramiky a dalších doplňků zejména v retro anglickém stylu. Poskytujeme také 3D vizualizace a realizace interiérů.

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.

Wiesner-Hager Project s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí kvalitního nábytku do komerčních prostor. Dodáváme pracovní a barové židle, jak v dřevěném, tak i kovovém provedení. Dále nabízíme široký sortiment sklopných, mobilních a flexibilních stolů. Zajišťujeme rovněž návrhy interiérů - Vaši kancelář či provozovnu vybavíme nábytkem dle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!