• Detail firmy

ADV Computers, spol. s r.o.

Základní popis

Poskytování telekomunikačních služeb v oblasti internetu. Servis a prodej výpočetní techniky.

Adresa

Dr. Milady Horákové 44/119
460 01 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25276018

Výrobky, činnosti

Instalace internetových serverů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 102 101
Mobil: +420 776 200 006
Fax: +420 482 710 233
E-mail: info@advnet.cz
WWW: www.advnet.cz
WWW: www.adv.cz

Kontaktní osoba

Karel Boura - Jednatel

Mobil: +420 608 200 003
Další firmy v oboru

WOIT s.r.o.

Zabýváme se prodejem počítačů. Poskytujeme IT služby, webdesign a grafické práce. Naučíme Vás efektivně využívat aplikace od společnosti Google - google apps. Věnujeme se internetovému prodeji náplní a tonerů, čistících prostředků či personálních počítačů. Specializujeme se na grafické práce - grafické návrhy statických nebo animovaných bannerů.

Jiří Kiszely

Nabízíme prodej a servis počítačů, příslušenství, spotřební materiál do tiskáren. Zabýváme se správou IT systémů ve firmách. Provádíme pravidelné i jednorázové servisní úkony. Zajišťujeme pozáruční opravy počítačů všech značek a notebooků zn. Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu, Packard-Bell, HP, CompaQ. Vyměňujme LCD panely u všech notebooků. Věnujeme se rovněž instalacím optických sítí.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.