• Detail firmy

Jiří Dlouhý - KERAMOSTAV

Základní popis

Nabízíme výstavbu a opravu komunikací včetně výtluků, asfaltových povrchů - silnic a chodníků, pokládku zámkové a žulové dlažby včetně betonových a žulových obrubníků, podkladového štěrkového lože. Provozujeme zemní a výkopové práce bagrem JCV

Adresa

L. Kuby 794
272 00 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13297571

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 276 112
Mobil: +420 602 254 314

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

WEIKR, Stavební díly, spol. s r.o.

Dodáváme hliníková okna, hliníkové dveře, fasády, zimní zahrady, bezpečnostní dveře, požární uzávěry, požárně odolné dělící příčky včetně požárně odolných automatických dveří. Vyrábíme a dodáváme celoskleněná okna a dveře a ateliérová střešní okna.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

HÁJEK TOMÁŠ

Provádíme komplexní stavební práce. Nabízíme zajištění výstavby rodinných domů, renovace, rekonstrukce, malířské práce, sádrokartonářské práce, zateplování fasád, realizaci obkladů a dlažeb a mnoho dalšího.