• Detail firmy

Jiří Dlouhý - KERAMOSTAV

Základní popis

Nabízíme výstavbu a opravu komunikací včetně výtluků, asfaltových povrchů - silnic a chodníků, pokládku zámkové a žulové dlažby včetně betonových a žulových obrubníků, podkladového štěrkového lože. Provozujeme zemní a výkopové práce bagrem JCV

Adresa

L. Kuby 794
272 00 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13297571

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 276 112
Mobil: +420 602 254 314
Další firmy v oboru

ALUCON PLUS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu hliníkových oken, dveří a zimních zahrad. Realizujeme prosklené fasádní stěny, interiérové hliníkové příčky, posuvné dveře, posuvné zdvižné hliníkové dveře a další. Poskytujeme odborný servis.

B E S s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních komunikací, inženýrských sítí a mostů. Nabízíme zimní a letní údržbu silnic, výrobu a prodej obalovaných směsí, betonových směsí či drceného kameniva. Nabízíme prodej stavebního materiálu. Zajišťujeme výstavbu ekologických staveb.

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.