• Detail firmy

Radouňská montážní s.r.o.

Základní popis

Plynovody, vodovody, kanalizace, zemní práce pásovým rypadlem, vnitřní rozvody plynu a vody.

Adresa

Horní Radouň 49
378 43 Horní Radouň

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25176803
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  4

Výrobky, činnosti

Výstavba inženýrských sítí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 384 391 088
Mobil: +420 606 205 590
E-mail: radoun.montazni@atlas.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Hadrava - Jednatel

Mobil: +420 602 189 094

Jiří Šelepa - Jednatel

Mobil: 606 205 590
Další firmy v oboru

ZVŠ Stavitelství Třeboň s.r.o

Zajišťujeme stavební práce v Jihočeském kraji. Realizujeme stavby na klíč, hrubé stavby, základové desky, rekonstrukce staveb, zateplování objektů, demolice, vodovody a kanalizace včetně přípojek a mnoho dalšího. Provádíme zemní a výkopové práce, opravujeme chodníky, komunikace. Disponujeme vlastní hutnící technikou, stavební mechanizací a trubkovým i fasádním lešením. Jsme profesionálové v oboru.

DLAŽDIČSKÉ A ZEMNÍ PRÁCE - Václav Hubáček

Naše společnost již od roku 1991 zajišťuje dlaždičské a zemní práce. Specializujeme se na pokládku zámkové a kamenné dlažby včetně obrub. Realizujeme základové desky s připojením na kanalizaci, vodu a plyn. V rámci zemních prací nabízíme rovněž terénní úpravy, opravy živičných povrchů či osazení bazénů nebo čistíren odpadních vod. Pro více informací o poskytovaných službách navštivte naše www.

DAICH spol. s r. o.

Společnost se zabývá stavební činností. Při realizaci staveb klademe důraz na minimalizaci vlivu stavebních prací na životní prostředí. Nabízíme zhotovení zemních protlaků a podvrtů pod komunikacemi, beranění štětových stěn a další. Dále zajišťujeme nakupování kovového odpadu od firemních zákazníků a provozujeme recyklační dvůr. Najdete nás v Táboře. Jsme tu pro Vás.