• Detail firmy

ELEKTROMONTÁŽE s.r.o.

Základní popis

Dodávky, montáže, opravy a rekonstrukce distribučních sítí venkovních i kabelových, pro nízké i vysoké napětí včetně trafostanic.

Adresa

Polní 450
252 29 Lety

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25741101
DIČ:  CZ25741101
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výkopové práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 711 045
Fax: +420 257 711 045
E-mail: info@elektromontazesro.cz
E-mail: emont@mbox.vol.cz
WWW: www.elektromontazesro.cz

Kontaktní osoba

Václav Brož - Jednatel

Olga Jelínková - Jednatel

Václav Brož, ml. - Jednatel

Další firmy v oboru

Stavební společnost KH 12 s.r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Provádíme též realizaci/rekonstrukci inženýrských sítí (vody, kanalizace, elektřiny, plynu), výstavbu komunikací, mostů. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám".

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.