• Detail firmy

VÁCLAV KUKENĚ - VOM

Základní popis

Naše firma se zabývá montážními prácemi v oblasti * ocelových konstrukcí * * technologických zažízení * * jeřábů a jeřábových drah *

Adresa

Nevřeň 10
330 11 Třemošná

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26403137
DIČ:  CZ 26403137
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Svářečské práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 958 212
Mobil: +420 606 732 043
Fax: +420 377 958 212
E-mail: vom@vom.cz
WWW: www.vom.cz

Kontaktní osoba

Václav Kukeně

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KOVOVÝROBA FEJSAL

Zabýváme se svařováním ocelových, nerezových a hliníkových konstrukcí a obráběním na CNC i klasických strojích. Naše výrobky nachází využití v různých odvětvích průmyslu, především v energetice a strojírenství, ale i v stavebnictví, vyrábíme např. stavební dílce na balkony. Zakázky realizujeme buď dle dokumentace zákazníka, nebo zajistíme projekt na klíč ve spolupráci s projekční kanceláří.

KOVODRUŽSTVO v. d. STRÁŽOV

Zabýváme se výrobou ventilátorů, vzduchotechniky a zakázkovou výrobou plechových dílů. Vysokotlaké radiální ventilátory jsou dodávány z 89% na tuzemský trh. Jedná se o výrobky poháněné elektromotorem.

et Euro Teplo a.s.

Specializujeme se na výrobu a dodávku kachlových a krbových kamen. Dodáváme krbová kamna, kachlová teplovzdušná kamna, ekologické automatické kotle, teplovzdušné výměníky, akumulační teplovzdušná kamna, kouřovody, krbové vložky i teplovzdušná peletová kamna. Nabízíme také zakázkovou kovovýrobu. Zhotovujeme celonerezové solární sprchy, terasové ohřívače na dřevo, topeniště k udírně apod.