• Detail firmy

Zbyněk VOSTŘÁK - Keramika

Základní popis

Výroba a prodej keramických konvic, hrnků, misek, jídelních a vinných souprav.

Adresa

Beranových 130
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16058216
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  4

Výrobky, činnosti

Keramika

Výroba a prodej keramických konvic, hrnků, misek, jídelních a vinných souprav.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 115 203
Telefon: +420 222 717 406
Mobil: +420 604 272 280
E-mail: info@vostrak.cz
WWW: www.vostrak.cz

Kontaktní osoba

Zbyněk Vostřák - Majitel

Další firmy v oboru

RUDOLFOVA HLÍNA

Specializujeme se na výrobu a prodej keramické hlíny a výtvarných potřeb. Nabízíme točírenské hmoty, šamotové hmoty a licí hmoty. Prodej nabízíme jak pro keramické dílny, školy, keramické a výtvarné kurzy keramiky, zájmové kroužky, které pracují s keramikou, keramické kurzy, tak pro širokou veřejnost - pro hobby.

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.

Keramika Z. Barták

Ruční výroba užitkové, dekorační a reklamní keramiky v přírodních odstínech. Vyrábíme džbány, konvice, misky, hrnečky, slánky, svícny a zvonečky. Vše tvoříme s láskou. Naším cílem je uspokojit každého zákazníka a zároveň splnit jakékoliv přání a zrealizovat ho. Ukážeme vám trošku tvořivosti i hravosti v podobě ručně vyráběných keramických výrobků.