• Detail firmy

COLLMONT

Základní popis

Kladno stavební práce, zateplení fasád, půdní vestavby, půdní nástavby. Zakázkové stavební práce: -veškeré stavební práce -plastová okna -hydroizolace plochých střech. Rekonstrukce a přestavby bytových jader -zateplení fasád -půdní vestavby nástavby

Adresa

Pražská 1579
274 01 Slaný

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16242394

Výrobky, činnosti

Hydroizolace plochých střech

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 525 291
Mobil: +420 602 412 676
E-mail: collmont@seznam.cz
WWW: www.edb.cz/collmont
Další firmy v oboru

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.

Jiří Bělohradský

Specializujeme se na prodej stínící techniky. Nabízíme venkovní a vnitřní žaluzie horizontální nebo vertikální, předokenní rolety, markýzy, zimní zahrady, prosklené fasády a mnoho dalšího. Dodáváme a montujeme plastová okna.

Jiří Chadima

Provádíme stavební zámečnictví. Zabýváme se výrobou vrat, samonosných bran s pojezdem, otočných bran včetně pohonu, ocelových a kovových konstrukcí, interiérového a exteriérového schodiště, skladových regálů a polic. Poskytujeme zámečnické práce na zakázku. Objednejte si u nás i revizní práce. Spokojenost našich zákazníků je našim cílem, proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně.