• Detail firmy

VORLÍČEK - PLAST, s.r.o.

Základní popis

Výroba a montáž plastových oken a dveří. Volejte zdarma 800 555 339! Dodávka a montáž: Euro okna, vnitřní dveře, střešní okna, žaluzie, parapety a sítě proti hmyzu. Kompletní servis od výroby po montáž. Možnost splátkového prodeje

Adresa

Dřínov 5
273 71 Dřínov

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25115626
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Plastová okna, dveře a výklady

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 520 885
Fax: +420 312 520 947
E-mail: okna@vorlicek-plast.cz
WWW: www.vorlicek-plast.cz

Kontaktní osoba

Roman Vorlíček - Majitel

Mobil: +420 605 201 930
Další firmy v oboru

AUTOFÓLIE LLUMAR

Instalace a prodej protislunečních, bezpečnostních, termoizolačních a matových autofólií na autoskla a fólií na skla budov. Za několikaletou praxi jsme zrealizovali instalaci protislunečních a bezpečnostních fólií na několik tisíc automobilů. Více informací o našich produktech včetně ceníku naleznete na stránkách firmy.

ZÁMEČNICKÉ A KOVÁŘSKÉ PRÁCE - Josef Hildebrand

Zámečnickou výrobou a uměleckým kovářstvím se zabýváme již 30 let. Náš výrobní program zahrnuje vrata, ploty, brány, mříže, zábradlí, vitríny, regály, kovové konstrukce, kovové dobové repliky, kované postele, rekvizity, vývěsní štíty a mnoho dalšího. Vyrábíme ze železa, nerezu, mosazi a mědi. Naší druhou činností jsou opravy a servis čtyřkolek, skútrů a motorek. Čtyřkolky rovněž prodáváme.

Karel Svoboda

Nabízíme stavebně interiérovými produkty. Dodáváme interiérové dveře, kování, pouzdra, zárubně, zábradlí a dřevěné či vinylové podlahy. Poskytujeme odborné poradenství a individuální přístup.