• Detail firmy

EXX s.r.o.

Základní popis

Naše hlavní činnost je zaměřena na – kuchyně, osvětlení, interiéry. „Chceme být vaším nejlepším partnerem pro řešení v oblasti osvětlení a interiérů“

Adresa

Radlická 714/113a
158 00 Praha 5 - Jinonice

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63984261
DIČ:  CZ63984261

Výrobky, činnosti

Kuchyně

Kontaktní údaje

Telefon: +420 235 097 611
Fax: +420 235 097 622
E-mail: eurolux@eurolux.cz
WWW: www.eurolux.cz

Kontaktní osoba

Karolína Čechová - Prokurista

Pobočky

EXX s.r.o.
Mrštíkova 399/2a
460 02 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

REX MEDIA, spol. s r.o.

Jsme specialistou na: interaktivní muzea, scénografie, speciální LED osvětlení, architektonické LED osvětlení, designové LED osvětlení, mediální fasády.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Truhlářství Praha 8

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme bytový, kancelářský a zahradní nábytek z lamina i z masivu. Chcete-li vyrobit kvalitní interiérový nábytek, kuchyňskou linku, patro na spaní, pergolu či jiný truhlářský produkt, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme vstřícné jednání i ceny a splnění Vašich představ. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.