• Detail firmy

Olejník Pavel

Základní popis

Nabízíme sklenářské služby, rámování, přesklívání oken, broušení i vrtání skla. Montujeme plastová okna a dveře, zasklíváme lodžie i výlohy.

Adresa

Bartolomějské nám. 36
698 01 Veselí nad Moravou

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13048244

Výrobky, činnosti

Sklenářství

rámování, přesklívání oken, broušení i vrtání skla. Montujeme plastová okna a dveře, zasklíváme lodžie i výlohy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 518 322 050
Mobil: +420 602 562 100
E-mail: info@sklenarstvi-olejnik.cz
WWW: www.sklenarstvi-olejnik.cz
Další firmy v oboru

Kratochvíl - Sklenářství

Nabízíme běžné sklenářské práce - zasklívání oken, dveří, výloh, balkonu a další. Brousíme skla a zrcadla. Specializujeme se na lepení akvárií a terárií. Montujeme skla do kuchyňských linek a v nabídce máme i pískovaná skla satináto matelux nebo lepení skleněného nábytku UV lampou. Máme dlouholeté odborné zkušenosti a přizpůsobíme se Vašim konkrétním požadavkům.

ČÁP FRANTIŠEK

Naše společnost provádí sklenářské práce, broušení skla, rámování obrazů a zrcadel, paspartování obrázků. Zajišťujeme zasklívání oken a zateplení oken metodou BET systém. Vyrábíme a opravujeme izolační dvojskla, prodáváme tabulové sklo. Věnujeme se rovněž prodeji skleniček, porcelánu a keramiky. Kompletní sortiment včetně fotogalerie naleznete na našich webových stránkách.

Skloservis STEGATO s.r.o.

Hlavním předmětem naší činností jsou sklenářské práce. Zabýváme se výrobou a prodejem izolačních dvojskel a bezpečnostních skel. Dále dodáváme skla kalená, technická, žáruvzdorná či drátoskla. Pro kompletní nabídku nás kontaktujte.