• Detail firmy

DRT Engineering, spol. s r.o.

Základní popis

Společnost DRT Engineering spol. s r.o. byla založena v roce 1996 a od svého vzniku je zaměřena především na dodávky značkových produktů výpočetní techniky pro oblast informačních a komunikačních technologií.

Adresa

Pernerova č.p. 168
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25254324
DIČ:  248-25254324
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  6

Výrobky, činnosti

Informační systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 818 511
Fax: +420 466 535 500
E-mail: drt@drt.cz
WWW: www.drt.cz

Kontaktní osoba

Jiří Rind - Jednatel

Další firmy v oboru

AQUATEAM spol. s r.o.

Specializací společnosti je prodej zařízení pro sledování parametrů vod, a to jak pitných, tak i provozních a odpadních, dále pak zařízení pro měření průtoků, odběr vzorků vod a provozních analyzátorů pro vodohospodářské a průmyslové aplikace. Jsme distributorem renomovaných světových značek pro většinu aplikací provozního měření a analýz. Námi dodávané produkty jsou vysoce kvalitní a spolehlivé.

EKPS s.r.o. CHRUDIM

Dodáváme zdvihací techniku a řídící systémy skladového hospodářství. Opravujeme a modernizujeme regálové zakladače. Zajišťujeme komplexní služby - počáteční návrh, projekt, konstrukční řešení, výrobu, montáže, oživení, revize, záruční servis i pozáruční servis.

SPL System, s.r.o.

Dodáváme zařízení pro zpracování kabelů a elektrotechnickou výrobu. Poskytujeme služby pro výrobní firmy v elektrotechnickém průmyslu.