• Detail firmy

JIŘÍ HORÁK

Základní popis

Dodávka + montáž SDK,minerálních podhledů.Půdní vestavby,montáž zateplovacích systémů.Montáž polykarbonátových skel.

Adresa

Květná 220
517 22 Albrechtice nad Orlicí

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44408463
DIČ:  255-6201021640

Výrobky, činnosti

Půdní vestavby

na klíč, včetně řemesel, izolace, rekonstrukce, polykarbonátová skla, bytová jádra

Kontaktní údaje

Telefon: +420 494 372 779
E-mail: horak220@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jiří Horák

Telefon: +420 731 179 171
E-mail: horak220@seznam.cz
Další firmy v oboru

INTERLUX s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce. V rámci stavebních prací provádíme rovněž zateplování a izolace proti vlhkosti, venkovní i vnitřní omítky včetně štukování, montáže sádrokartonů, obklady, dlažby aj. Na hrubé stavby používáme materiály Porotherm a Hebel, na nízkoenergetické domy zateplovací maltu, pěnu a lepidla. Referenční zakázky naleznete na našich www stránkách.

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

ALIAS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností především na Písecku a v širším okolí. Realizujeme stavby na klíč, rekonstrukce a zateplování objektů. V rámci rekonstrukcí zajistíme veškeré opravy, přestavby, půdní nástavby, vestavby atd. Zrekonstruujeme Vám starý dům nebo Vám postavíme nový - neváhejte se na nás obrátit! Máme bohaté zkušenosti, garantujeme odborné a spolehlivé služby.