• Detail firmy

Extra Beton plus s.r.o.

Základní popis

Výroba, prodej: -zámková dlažba šesti tvarů síla 6-8 cm, barva dle přání zákazníka -zatravňovací tvarovky-síla 8 cm rozměr 40 x 60 cm, barva dle přání zákazníka

Adresa

Vodňanská 533
384 11 Netolice

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62525581
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Zámková dlažba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 388 324 226
Telefon: +420 388 324 615
Mobil: +420 602 493 646
E-mail: exbet@exbet.cz
WWW: www.exbet.cz/

Kontaktní osoba

Lukáš Hlavenka - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

J.K. STAVEBNÍ s.r.o.

Zajišťujeme stavební činnost na Třeboňsku a vlastníme prodejnu stavebních materiálů. Specializujeme se na výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce a přestavby budov.

Stavebniny FILÍPKOVÁ

Zabýváme se prodejem stavebního materiálu. Nabízíme veškerý stavební materiál včetně stavební chemie, hutní materiál, střešní krytiny a komíny, venkovní dlažby, nářadí a instalatérské potřeby. Neváhejte nás navštívit a vyberte si z našeho širokého sortimentu to, co pro Vaši stavbu potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu v naší prodejně ve Veselí nad Lužnicí.

HB BETON s.r.o.

Společnost HB BETON s.r.o. nabízí široké spektrum výrobků z betonu. Dodáváme transportbeton, zámkovou betonovou dlažbu, betonové rošty do stájí, betonové hrazení, překlady, silážní žlaby, šachtová okna, skruže, šalovací tvárnice a cihly, obrubníky a mnoho dalšího. Kompletní nabídku prodávaného zboží naleznete na našich internetových stránkách.