• Detail firmy

AUTOTEP Luboš Jelínek

Základní popis

Příprava aut do prodeje, čištění interiérů aut, renovace exteriérů aut, čištění koberců a čalouněného nábytku. Stálý úklid bytových i nebytových prostor.

Adresa

Mnetěš 24
413 01 Roudnice nad Labem

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61350648
DIČ:  CZ511021095
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  5

Výrobky, činnosti

Pravidelný úklid

Kontaktní údaje

Telefon: +420 416 871 186
Mobil: +420 602 481 659
E-mail: jelinek.autotep@tiscali.cz

Kontaktní osoba

Luboš Jelínek - Majitel

Michal Jelínek

Mobil: 602 416 128

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

David Soukup

Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti úklidu kanceláří, bytových jednotek, domů, obchodů, průmyslových budov atd. Umyjeme pro Vás okna a jiné prosklené plochy, vyčistíme fasády vysokotlakovým strojem WAP, postaráme se o koberce, podlahy, dlažby i čalounění, vyčistíme dřevěný nábytek, vypereme záclony, závěsy či provedeme generální úklid a mnoho dalších služeb.

Miroslav Holenda

Specializujeme se na mytí a čištění vozidel, a to jak interiérů, tak i exteriérů. Provádíme rovněž čištění interiéru pomocí ozónu. Renovujeme lak a světla, plníme klimatizace, včetně zajištění dezinfekce. Součástí služeb je rovněž lepení prasklin čelních skel. Nabízíme nonstop mycí a čistící služby za příznivé ceny. Garantujeme kvalitu a spokojenost - nebojte se svěřit Váš vůz do naší péče!

BUCHEN EKOSERVIS s.r.o.

Specializujeme se na průmyslové čištění. Provádíme sanace betonových a jiných zpevněných ploch. Poskytujeme rovněž služby v oblasti manipulace a nakládání s odpady včetně nebezpečných odpadů. Zajišťujeme likvidace ekologických havárií. Součástí našich služeb je i servis chemických zařízení.