• Detail firmy

KAMNÁŘSTVÍ - Robert Pithard

Základní popis

Komplexní návrhy a realizace vytápění obytných prostorů (kamna, krby, teplovodní výměníky, infrapanely). Sálavé a teplovzdušné systémy

Adresa

Metýšova 922
514 01 Jilemnice

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45594422
  • Služby

Výrobky, činnosti

Krby

restaurování, výroba

Kontaktní údaje

Telefon: 481 545 066
Mobil: +420 603 368 330
E-mail: piavo@c-box.cz
WWW: www.kamnapiavo.cz

Kontaktní osoba

Robert Pithard - Majitel

Mobil: 777 625 619

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VETRA - JIŘÍ TETOUR

Nabízíme prodej a instalaci elektrického podlahového vytápění a ochranných systémů před ledem a sněhem zn. DEVI a RAYCHEM, tepelných čerpadel DANFOSS. Dodáváme elektrické podlahové vytápění, topné rohože, vyhřívání okapů a ochranu venkovních ploch před sněhem a náledím, vytápění potrubí.

Ladislav Jerie s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti topení, voda a plyn. Zabýváme se kompletními rekonstrukcemi koupelen, montáží tepelných čerpadel, vložkováním a servisem komínů. Dodáváme veškerý materiál pro topení, vodu a plyn.

Cvejn Interiéry

Hlavní činností firmy jsou návrhy interiérů. Navrhujeme nábytek do kanceláří, recepcí, bytů i školních zařízení. Váš prostor zaměříme, vytvoříme studii a vybavíme zařizovacími předměty na míru včetně vypracování technického výkresu pro výrobu. Dále poskytujeme služby v oblasti alternativní energie. Zajišťujeme dodávky solárních systémů, rekuperačních jednotek a tepelných čerpadel.