• Detail firmy

Kkk, spol. s r.o.

Základní popis

Realizujeme služby v oblastech informační technologie, kontrola, konzultace, zpracování technicko ekonomických informací, aktualizace databází, zálohování a archivace dat, inventury majetku, konzultační a poradenská činnost.

Adresa

Chudenická 1081/14
102 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25602985
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  1

Výrobky, činnosti

Informační systémy

- software - informační systemy pro hotely

Kontaktní údaje

Telefon: +420 267 913 066
Mobil: +420 604 964 495
E-mail: kkksro@kkksro.cz
WWW: www.kkksro.cz

Kontaktní osoba

Václav RNDr.Korotvička - Jednatel

Další firmy v oboru

Zdeněk Frank

Zabýváme se prodejem, revizí a servisem elektromotorů, čerpadel, frekvenčních měničů a převodovek. Provádíme opravy čerpadel a motorů, diagnostiku ložisek a revize plynových zařízení. Působíme v Praze.

DINASYS

Dodáváme informační a orientační systémy do interiérů a exteriérů, které mohou být vybaveny i hmatovými prvky a Braillovým písmem. Nabízíme orientační plánky, orientační mapy, orientační tabulky, orientační popisné štítky, orientační cedulky, akustický orientační majáček, popisné štítky v Braillově písmu, hmatové orientační systémy, vodící linie a pásy i dveřní cedulky.

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.