• Detail firmy

ELSANEX s.r.o.

Základní popis

Společnost ELSANEX s.r.o., která vznikla v roce 2000, byla a je především zaměřena na dodávky a servis související s měřením a regulací tlaku a teploty. Dále naše společnost dodává navíjecí Cu dráty a kompletní náhradní díly na elektromotory

Adresa

Pod Kruhovkou 66/13
312 00 Bukovec

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25245261
DIČ:  CZ252245261
Rok založení:  2000
Počet zaměstnanců:  6

Výrobky, činnosti

Termostaty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 220 008
E-mail: elsanex@apolon.cz
WWW: www.elsanex.cz

Kontaktní osoba

Václav Plocar - Jednatel

Mobil: +420 737 262 792
Další firmy v oboru

SANI - TOP - GAS s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce v oblasti topení - voda - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáž tepelných čerpadel, automatických kotlů na pevná paliva včetně přestaveb, solárních kolektorů. Instalujeme podlahové topení. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž revize a záruční i pozáruční servis topných systémů. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

STEATIT,s.r.o

Nabízíme výrobu a dodávku technické a elektrotechnické keramiky. Používáme technologii suchého a polosuchého lisování nebo technologii tažení. V našem sortimentu naleznete steatitové, kordieritové, pyrostatové, infrakordieritové, superinfrové výrobky aj.

J-Controls s.r.o.

Provádíme opravy, modernizace a rekonstrukce elektroinstalace jeřábů, lanových drah, lyžařských vleků a jiných zdvihacích a dopravních zařízení. Dodáváme a montujeme elektropohony. Instalujeme dálkové radiové ovládání pro jeřáby a další zdvihací zařízení. Dále provádíme provozní revize lyžařských vleků a lanových drah, technické prohlídky a zkoušky UTZ zdvihacích a dopravních.